Ręczne robótki czyli instrukcja obsługi penisa

ręczne robótki
Zaspokój swojego prtnera inaczej niż zwykle

Z pewnością znacie wiele sposobów na zaspakajanie Mężczyzn Swego Życia. Jednak poświęćmy dzisiaj trochę czasu robótkom ręcznym :) Bez wątpienia jest to jeden z najszybszych sposobów zadowolenia Waszego partnera. Także na początek kilka słów na temat co i jak :)

Jak najszybciej

Jeśli partnerka ma jak najszybciej zaspokoić swojego mężczyznę, najlepiej, by zastosowała się do jego instrukcji dotyczących stymulacji penisa. Dobrym pomysłem będzie pokazanie przez mężczyznę jego ulubionego sposobu masturbacji. Być może będzie to szybkie poruszanie zaciśniętą dłonią w górę i dół suchego członka. (Nasza rada: łatwiej będzie dokładnie odtworzyć ruchy partnera, jeśli kobieta stanie za plecami mężczyzny).

Urozmaicenia
Jednak czy zawsze najszybciej do celu musi oznaczać najlepiej? Zachęcamy przede wszystkim do wypróbowania różnego rodzaju lubrykantów, czyli substancji nawilżających. Ręczna robótka z poślizgiem dostarcza doznań zupełnie innego rodzaju niż te same ruchy na sucho. Warto również nie skupiać się tylko na jednej części penisa (np. jego główce), można np. jedną rękę przenieść w okolice jąder lub krocza (wielu mężczyzn uwielbia taką stymulację) a drugą ręką w tym czasie wykonywać ulubione przez partnera ruchy.


Kilka pomysłów
1. Góra lub dół: spróbujcie pieścić penisa tylko do góry - tj. przesuwając ręce od jego podstawy do główki lub łagodnie wychodząc poza główkę lub jedynie do dołu - tj. przesuwając dłonie od żołędzi do podstawy.
2. Ruchy skrętne: spróbujcie ruchów jak przy korkociagu (dłonie schodzą w dół lub idą w górę członka jednocześnie wykonując "śrubę") albo jak przy wykręcaniu ręcznika albo odkręcaniu butelki.
3. Odciągnięty napletek: spróbujcie masażu przy odciągniętym napletku - niektórzy mężczyźni bardzo to lubią, podczas gdy dla innych jest to zbyt mocna stymulacja.
4. Kółeczko lub cała dłoń: spróbujcie masażu dwoma palcami złożonymi w kółko albo całą dłonią, albo kilkoma palcami.
5. Nie tylko penis: być może przyjemnym dodatkiem do stymulacji samego członka okaże się delikatny masaż jąder, ucisk pod jądrami, dotyk w kroczu (miejsce pomiędzy jądrami i odbytem), stymulacja okolic odbytu lub stymulacja analna (dla par, które mają na to ochotę).Eksperymenty

Przede wszystkim jednak warto przeciwstawić się rutynie - to, że dane pieszczoty się sprawdziły, nie jest powodem, by nie spróbować czegoś nowego! Eksperymentowanie w sypialni przydaje się każdej parze. Jedyny warunek, to obopólna chęć na dany eksperyment. Ręczna stymulacja członka wcale nie musi przypominać gwałtownego polerowania lodu podczas Carlingu ani dojenia krowy. Spróbujcie znaleźć Wasze ulubione tempo - nie za szybkie i nie za wolne. Eksperymentujcie również z różną szybkością pieszczot w różnych fazach seksu. Jeśli chodzi o rytm - wielu mężczyzn lubi, by pieścić ich miarowo, płynnie i jednostajnie, ale zdarzają się i tacy, którzy wolą częste zmiany tempa. Również nacisk nie musi być zbyt mocny - brutalnie potraktowany członek możne stać się tkliwy i bolesny i wtedy nici z dalszej zabawy. Różne fragmenty członka lubią też być naciskane z odmienną siłą - np. u nasady członek może "chcieć" być obejmowany mocniej, podczas gdy wrażliwa główka i wędzidełko "domagać się będą" delikatniejszego dotyku. Najlepszy sposób na to, by dowiedzieć się, jakie tempo, rytm i nacisk są najprzyjemniejsze, to zapytanie o to partnera podczas stymulacji. A może sami macie jakieś rady albo spostrzeżenia?