Moja Droga, daj mi klapsa

bdsm
Amoże tak odrobina perwersji?

We współżyciu seksualnym spotykane są różne  praktyki. Niektóre z nich mogą wiązać się nawet z pewną dozą przemocy. No bo przecież, może być fajnie, kiedy partnerka założy buty na wysokim obcasie, ubierze się w obcisły skórzany, czy też lateksowy kostium i z pejczem albo szpicrutką pokaże niegrzecznemu chłopcu kto tutaj tak naprawdę rządzi.

No ale czy to normalne?
Oczywiście pierwsze  skojarzenie niektórych osób będzie takie – coś jest z nimi nie tak.... Ale czy na pewno? Przecież trochę adrenaliny nie zaszkodzi. Od razu pragnę uspokoić tych, którzy sądzą, że coś jest z nimi nie w porządku. Otóż do póki tego rodzaju kontakty płciowe nie są jedyną drogą, za przyczyną której możesz odbyć zadowalający Cię stosunek seksualny, to wszystko jest w porządku. Aczkolwiek jak to w sprawach z seksem związanych, trudno tutaj o jasną granice i klarowne podziały.

Norma partnerska
Wg tzw. normy partnerskiej dopóki partnerzy akceptują takie zachowania i preferencje wszystko jest OK. Jednak w momencie, gdy jedna ze stron zaczyna czuć się w tym źle, należałoby zmienić swoje zachowania, ponieważ seks ma się przyczyniać do pozytywnych odczuć obojga partnerów. Oczywiście należy także pamiętać o tym, aby w trakcie uniesień miłosnych nie uszkodzić ciała naszego partnera czy partnerki, bo przecież bezpieczeństwo nasze i partnera jest najważniejsze.

Bo liczy się relacja
Nie bez znaczenia jest także zaufanie, którym w takich sytuacjach darzymy partnera, czy też jakim obdarowywani jesteśmy przez niego. Jest to bardzo ważny element każdej relacji i powinno dołożyć się wszelkich starań, aby go nie nadwyrężyć. Jednak nie należy bać się urozmaiceń. Dzięki nim nasze życie seksualne może stać się o wiele bardziej radosne i satysfakcjonujące.

Nie bójcie się nowości
Także jeśli pojawiały się u nas jakieś pomysły na wprowadzenie pewnych nowości w waszym współżyciu, to warto porozmawiać ze swoją drugą połówką o tym, czy nie sądzi, że fajnie byłoby wypróbować pewne akcesoria w trakcie gry wstępnej czy też we współżyciu. A istnieje ich dość bogata gama. Od leciutkich futrzanych kajdanek i filigranowych piórek, po
bardziej masywne nabijane ćwiekami skóry. Możliwości są duże, a w dzisiejszych czasach ogranicza je w zasadzie tylko nasza wyobraźnia. A może macie jakieś doświadczenia w tej dziedzinie? ;)