Igraszki z łechtaczką

igraszki z łechtaczką
Daj swojej partnerce maksymalną przyjemność

Nie istnieje uniwersalna instrukcja obsługi łechtaczki, ponieważ jak zapewne wiecie kobiety mają różne upodobania. Dlatego dobrze jest obserwować, jak partnerka reaguje na pieszczoty albo spytać ją, czy właśnie taki rodzaj pieszczot jej odpowiada. Najważniejsze części łechtaczki to trzon i czubek, ale pamiętajcie, że dochodzi się do nich stopniowo, nie od razu.

Od czego zacząć?
Najlepiej zacząć od pieszczot całego sromu, powoli zbliżając się do okolic łechtaczki. Jeśli zaś naszłaby was ochota, aby popieścić wasza partnerkę językiem to pamiętajcie o tym, żeby był on dobrze nawilżony, ponieważ w przeciwnym razie wasza partnerka będzie miała wrażenie, że po jej łechtaczce przesuwa się mała tarka. Kiedy już zwilżycie język, możecie nim, przesuwać w górę i w dół, na boki lub zataczać koła wokół łechtaczki. Jeśli na początku ruchy te nie będą wam zbytnio wychodziły, nie martwcie się, z czasem na pewno nabierzecie takiej wprawy, że wasze pieszczoty będą sprawiały maksymalną przyjemność partnerce.

A może jakieś urozmaicenie?
Jeśli znacie już upodobania waszej Pani, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić jakieś urozmaicenia. Polecam delikatnie wsysać i wysysać jej łechtaczkę, aby zwiększyć jej doznania erotyczne (Drogie Panie, chyba to lubicie, nieprawdaż?). Czasami może się zdarzyć, że tuż przed orgazmem partnerki jej łechtaczka nagle znika, wtedy też może pomóc delikatne wyssanie jej na powierzchnię.

No a co z palcami?
Łechtaczkę można stymulować także palcami, ale i wtedy należy pamiętać, żeby były właściwie nawilżone, bo inaczej możecie przysporzyć swojej partnerce nieprzyjemnych doznań. W takiej sytuacji dobrze sprawdza się ślina, a także żel nawilżający. I podobnie, jak w przypadku pieszczot językiem, partner może zacząć od delikatnych pieszczot sromu, a dopiero po chwili skierować się ku łechtaczce, dostosowując tempo ruchu palców lub palca do reakcji partnerki. Najpierw ruchy mogą być wolniejsze, mniej rytmiczne, po czym stają się coraz szybsze i bardziej rytmiczne. Niektóre kobiety lubią, kiedy palec przesuwa się z boku na bok, inne preferują ruch z góry na dół, dlatego polecam obserwacje jak partnerka reaguje na dany ruch, lub też można ją o to najzwyczajniej zapytać.


Bo liczy się wyobraźnia!
Nie bójcie się eksperymentować i zaufajcie swojej intuicji. Upewnijcie się jedynie, że wasza partnerka jest na eksperymenty otwarta. A jeśli początkowo czuje się skrępowana faktem, że chcecie pieścić jej miejsca intymne, możecie spróbować ośmielić ją i oswoić przez stworzenie odpowiedniej „atmosfery”. Także do dzieła!