Egzamin Ustny – zrób coś dla niej

seks oralny kobieta
Spraw by wiła się z rozkoszy

Zajmiemy się teraz ustną formą zaliczania, a mianowicie seksem oralnym :) Skupimy się na zapewnieniu jak największej przyjemności partnerce. Jednak na początek pewna zasada. Zresztą  jest ona taka sama, jak w przypadku każdej innej aktywności seksualnej i mówi: nie róbcie niczego, na co nie mielibyście ochoty. Przymus niweczy przyjemność. I oczywiście zadbajcie o higienę przed przejściem do dzieła! No i oczywiście rozmawiajcie ze sobą i  KOMUNIKUJCIE sobie wasze potrzeby. No ale do sedna!

Zasmakuj w swojej partnerce
Bywa, że mężczyźni obawiają się smaku intymnej części ciała ich partnerki. Faktem jest, że różne kobiety "smakują" inaczej. Ma na to wpływ między innymi różne pH pochwy, dzień cyklu, używany środek do higieny intymnej, itd. Nie ma lepszej metody na sprawdzenie, czy odpowiada Ci smak i zapach Twojej partnerki niż…. Spróbowanie :) Być może okaże się, że o tym właśnie marzyłeś! ;)

Kilka rad praktycznych
Na początek uwaga praktyczna – nie ma niczego przyjemnego w bolesnym tarciu skóry. Dlatego warto jest używać jak najwięcej śliny a siłę nacisku dobierać pod kątem preferencji partnerki. Sprawdź, co kobiecie sprawia największą przyjemność: niektóre Panie lubią delikatne pieszczoty samej łechtaczki, inne wolą lizanie także warg sromowych, jeszcze inne uwielbiają, by w trakcie seksu oralnego jednocześnie penetrować pochwę palcem (palcami).

To też może się spodobać
Kobiety silniej odczuwają rozkosz, gdy mają uniesioną miednicę - w przypadku seksu oralnego bardzo może się przydać złożony ręcznik – będzie pełnić rolę podpórki pod pośladkami a jednocześnie wchłonie ślinę i "naturalne nawilżenie" kobiety. Dotykaj językiem łechtaczki (to mały groszek znajdujący się u góry waginy), zewnętrznych i wewnętrznych warg sromowych, masuj wzgórek łonowy. Do ruchu języka (możesz lizać łechtaczkę samym czubkiem lub całą powierzchnią języka) dołącz usta jak przy pocałunku, niektórym Paniom sprawia to wielką przyjemność. Eksperymentuj z siłą nacisku i tempem - większość kobiet lubi miarowe ruchy, ale niektóre wolą częste zmiany. Generalnie, możecie razem poeksperymentować i wybrać to co lubicie :) A może już wybraliście?